Hakkımızda

Biz; Orema’yı bilindik sorunlara farklı bakış açılarıyla çözümler getirmek, güncel teknolojiler ile yeni fikirleri harmanlamak, yerli ve milli projeler geliştirmek amacıyla 2018 yılında kurduk. Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi, Ödeme Sistemleri, Yeni Nesil Temassız Ödeme (POS’suz ödeme), Güvenli Kurumiçi Mesajlaşma, Çevrimiçi Görüntülü Görüşme, Nesnelerin Interneti (IoT) gibi stratejik ve yakın gelecekte hayatımızı değiştirecek alanlarda ArGe projeleri yürütmekteyiz. Çevik yazılım geliştirme metodolojilerini uygulamakta, uygulamaları; servis odaklı ve 12 Faktör manifestosuna uygun geliştirmekteyiz.

Bizim için iyi bir yazılım, doğru tanımlanmış gereksinimlere göre yapılan kapsamlı bir analize ve yüksek kod kalitesine sahip olmalı; ölçeklenebilir, kullanılabilir, güvenilir ve bakımı yapılabilir olmalıdır. Ama her şeyden önce iyi bir yazılım, hedeflenen ihtiyaca çözüm sunmalıdır. Bu yüzden Orema’nın temel odağı her zaman insanların gerçek ihtiyaçları olmuştur.

Vizyonumuz

Hayatın tüm süreçlerine ​ iletişim araçlarını entegre ederek insan hayatını kolaylaştırmak.

Misyonumuz

Bilgi güvenliğini ve gizliliğini ön planda tutan, uluslararası kalite standartlarına uygun, her platform ve donanımla uyumlu çalışabilen iletişim yazılımları geliştirmek. ​